Yaşam

Camdaki Kız’daki aşk üçgeni cinayetle bitti! Laz Kız, Hayri’yi kalbinden bıçakladı

Başrollerini Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Engin Şenkan ve Tamer Levent’in paylaştığı Camdaki Kız dizisi dün akşam 81. bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde Laz Kızı, kendisini evli diye kandıran Hayri’nin daha önce boşandığını öğrendi.

KALBİNE BIÇAK AÇTI

Hayri, Nalan ve Türkan’la ilişkisini bitirmek için harekete geçti. Hayri, Nalan’dan ayrıldıktan sonra Türkan’ın evine giderek eşyalarını topladı. Hayri’nin kendisini aldattığını öğrenen Laz Kız, Türkan’ın evine gitti. Gözleri kamaştıran Laz Kız, Hayri’nin sözlerine kulak asmadı. Öfkelenen Laz Kız, elindeki bıçağı Hayri’nin kalbine sapladı. Cihangir Ceyhan tarafından hayata döndürülen Hayri, kanlar içinde yere yığıldı.

“Öldüğüne sevindim”

Diziden finale bir süre kala diziden ayrılan Cihangir Ceyhan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “İyi ki öldün Hayri. Bana eşlik eden kamera önü ve kamera arkasındaki tüm çalışma arkadaşlarıma ve yönetmenlerime teşekkür ederim. bu yolculukta Not: Hayri ve benzerlerini günahım kadar sevmem ama bizim dünyamızda böyle insanların ne yazık ki var olduğunu biliyoruz.Sizi Hayri gibi insanlardan uzak tutmak için elimden geldiği kadar elimden geleni yaptım. , Umarım başarılı olmuştur. Saygılarımla” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu