Yaşam

ÇGHB ekibi Kocaelili öğretmenlerle buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Çok Hoş Hareketler Bunlar-2 takımını Kocaelili öğretmenlerle buluşturdu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle gerçekleştirdiği tertipte Çok Hoş Hareketler Bunlar-2 takımını Kocaelili öğretmenlerle buluşturdu. Skeçleriyle öğretmenlere sevinçli ve unutulmayacak bir akşam yaşatan Çok Hoş Hareketler Bunlar-2 takımının gösterisini Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın da izledi.

3 SKEÇ SAHNELEDİLER

BKM Çok Hoş Hareketler Bunlar-2 Grubu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü tertibi kapsamında Kocaeli Kongre Merkezi’nde öğretmenlerle buluştu. Öğretmenler gününe özel gösteriyi birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcısı Sadık Uysal, Kocaeli Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Şendoğan, İzmit İlçe Ulusal Eğitim Müdürü İhsan Özkan ve Kocaeli Vilayet Ulusal Eğitim Şube Müdürü Melih Zencir de izledi.

AYAKTA ALKIŞLANDILAR

Eser Yenenler sunuculuğunda Çok Hoş Hareketler Bunlar-2 takımı öğretmenler günü için hazırladıkları 3 skeci sahneledi. Skeçleriyle öğretmenlere sevinçli ve unutulmayacak bir akşam yaşatan Çok Hoş Hareketler Bunlar-2 takımı uzun mühlet ayakta alkışlandı. Program sonunda Lider Büyükakın, tüm grup ismine Eser Yenenler’e çiçek takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu