Haber

CHP’li Kerimoğlu’ndan İmamoğlu’na Kılıçdaroğlu’na veda mesajı

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, İBB’nin Hürriyet Meydanı’nda yürüttüğü Bakırköy Altyapı İSKİ çalışmalarına ilişkin tanıtım toplantısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na vefa mesajı verdi.

Toplantı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Murat Çalık, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, İBB Üst Düzey Yöneticileri, Bakırköy İBB Meclis üyeleri, Bakırköy Mahalle muhtarları ve bölge halkının katılımıyla gerçekleştirildi.

Kerimoğlu, “Siyasi anlayışımızın gereği olarak tek kişilik kahramanlık hikayelerine hiçbir zaman inanmadık. Bunları örgütlü bir gayretle, ortak bir gayretle, Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerlerine sadakatle yaptık. halkçı olduk, laik ve devrimci olduk, Atatürk milliyetçiliğinden ve CHP’den bir gün bile taviz vermedik” Biz birliğimizden taviz vermedik. Bütün vatandaşlarımıza eşit hizmet verdik. CHP’li olmaktan, CHP’ye hizmet etmekten, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bağlı olmaktan, CHP ilke, ilke ve değerlerinden asla vazgeçmedik” dedi.

Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda yapılan çalışmalardan dolayı İmamoğlu’na teşekkür eden Kerimoğlu, yaklaşık 50 bin metrekarelik bir alanın Bakırköylüler için kent meydanına dönüştürülmesini istediklerini söyledi. (HABER MERKEZİ)

karatayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu