Haber

Galatasaray’dan taraftarları heyecandan uyutmayacak Ronaldo açıklaması: Her şey olabilir

Manchester United’ı hedef alan açıklamalarının ardından İngiliz ekibiyle yollarını ayırdı. Cristiano Ronaldo Al Nassr’ın onunla aynı fikirde olduğu iddia edildi. Galatasaray Sportif A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı’nın son açıklaması taraftarları heyecanlandırdı.

“KOLAY DEĞİL AMA HER ŞEY OLABİLİR”

Galatasaray Sportif AS Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, Radyospor’a yaptığı açıklamada, “Cristiano Ronaldo gibi bir futbolcuyu elbette izleyen taraftarımız var ama transfer kolay değil. Çok daha büyük teklifler var. Avrupa ve Körfez ülkelerinden Ronaldo. Arada büyük farklar var. Kolay değil ama her şey olabilir.” terimleri kullandı.

Nihat Kırmızı

“ERDEN BEY’İN SÖYLEDİKLERİ DOĞRUDUR”

Erden Timur’un “Akıl almaz bir isim ile buluşuyoruz” açıklamasını hatırlatan Kırmızı, “Erden Bey’in söylediği doğru. En iyilerini her zaman Galatasaray taraftarımız izliyor. Bugün ilgimiz yok” dedi.

“RONALDO TRANSFER ÇOK ZOR”

Kırmızılı açıklamanın devamında, “Erken konuşmak transfere zarar verebilir. Ronaldo transferi çok zor. Ronaldo’nun Körfez ülkelerinden birinde oynamaktansa Galatasaray’da oynamak isteyeceğini düşünüyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu