Yaşam

Kararı CANLI izleyin! KANAL D Kıyamet yeni bölümü (BÖLÜM 68) full HD canlı yayınını izleyin! Yargı’nın yeni fragmanı yayınlandı mı?

Kıyamet (Bölüm 68) canlı izleme linki aranıyor. Başrollerinde birbirinden değerli isimlerin yer aldığı “Yargı” adlı yapım, bugün yeni bölümüyle KANAL D kanalında izleyicisiyle buluşuyor. Kıyamet yeni bölümünü (BÖLÜM 68) dizi başlarken canlı izleyin! Adli canlı izleme bağlantıları arandı. Yargıyı canlı izlemek için link burada…

YARGIYIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ceylin ve Ilgaz buldukları izi takip ederek aşkın evine ulaşır. Ilgaz, Efe Savcısını okulda bulunca onu yakalar. Mercan hakkında bilgi almaya çalışır; ama boşuna. Bu durum başsavcılık tarafından engelleniyor. Bu sırada Macit yavaş yavaş olayı hatırlamaya başlar. O gün yaşananları ve kaçıranın tarifini Ceylin’le paylaşmaya başlar. Yekta da kendi izinden gidiyor. Eren, Ceylin ve Ilgaz’ı sevindirecek bilgiler veriyor.

KARARIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ceylin, Ilgaz’a Mercan’ın şu anda nerede olduğunu ve ne yaptığını sorar. Uzun süredir kayıp olan Mercan’ın bulunamaması Ilgaz ve Ceylin’in psikolojisini derinden etkiler. Peki Ilgaz ve Ceylin Mercan’ı bulabilecek mi?

KANAL D YARGI (BÖLÜM 68) CANLI İZLE

KANAL D’de yayınlanan Kıyamet isimli yapım yeni bölümüyle bu akşam 20:00’da ekranlarda olacak. Kıyamet dizisini Kanal D sitesine yüklendikten sonra da izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu