Haber

Kocaeli Büyükşehir terzileri onurlandırdı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı ile Kocaeli Terziler Odası değerli bir etkinliğe imza attı. Birlikte düzenlenen ‘Meslekte Onur Gecesi’ Seka Park Deniz Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, Büyükşehir Belediyesi Dış Bağlantılar Daire Başkanı Sabahattin Yamak, KESOB Başkanı Kadir Durmaz, Kocaeli Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Kocaeli İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, Türkiye Terziler, Şekerlemeciler ve Konfeksiyon Sanatkarları Federasyonu Başkanı Safa Şen, Kocaeli Pastacılar Odası Başkanı Fatih Aysel, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Kocaeli Bakkallar Odası Başkanı Bayram Kütük, Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, Kocaeli Terziler Odası Başkanı ve aileleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını Kocaeli Terziler Odası Başkanı Şaziye Kahrımanlı yaptı. kahramanca; “Bu gece bizim için çok önemli. Bu gece bizim onur gecemiz. Bu gece benim en büyük hayalimdi. Küçük bir odayız ama bir Büyükşehir Belediyemiz var. Başta Kocaeli Büyükşehirimiz olmak üzere bu gecede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” Belediye Başkanı Tahir Büyükakın.” söz konusu.

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmaz; “Kocaeli Terziler Odamızın düzenlemiş olduğu onur gecesi programında bir aradayız. Bizim için önemli bir olay. Şaziye Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Teşekkürlerimi sunuyorum.” Bu akşam da desteklerini esirgemeyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, “Esnafımızın her zaman yanında. Pandemi döneminde de desteğini unutmuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu