Haber

Melis Sezen’in yeni aşkı

ensonhaber.com

60 bölüm sonra ekranlara veda eden ‘Sadakatsiz’ dizisinin başrol oyuncusu Melis Sezen, geçtiğimiz haftalarda InStyle dergisine röportaj vermişti.

Melis Sezen aradığı aşkı iş insanı Atilla Bingöl’de buldu. İki sevgili önceki akşam baş başa yemek yiyorlardı.

saklanmadılar

Mekan çıkışında karşılarında gazetecileri gören Sezen ve Bingöl kısa süreli şok yaşadı. “İlişkinizde bol şans. ilişkiniz ne zaman başladı?”Sorunuza cevap veren sevgililer, “Teşekkür ederiz. Her şey çok yeni”o cevapladı.

Bingöl’ün özel şoförlü aracıyla mekandan ayrılan aşıklar, daha sonra Maslak’ta Bingöl’e ait Esnaf adlı yere taşındı.

“Kendimi keşfetmeye çalışıyorum”

İç yolculuğunu anlatan güzel oyuncu, “Kendin olma cesaretini göstermeye başladığında özgür olursun. Kendimi daha çok keşfetmeye çalışırım, kendi derinliklerime dalarım. Bu daha önce hiç yaşamadığım bir yolculuk. Engin. Bazen kendimle savaşırım. Çünkü nasıl göründüğünüzü ve kimin ne düşüneceğini unutabiliriz.açıklama yapmıştı.

“Her kadın özgürce yaşamalı”

Aşık olduğu an dolu dolu yaşadığını belirten ünlü isim, “Aşk garip bir şey tarif edilemez. Bir uyum hali. Ben büyük seven bir aşığım. Gözlerine bakınca seviyorum. Bazen aşk kelebeği gibi oluyorum. Sonra bu kadar dönüştüğüm için kendime kızıyorum. Ama içimden aşk yağıyor, ne yapayım!” İnsanların kalbi kırılıyor. çöple dolu. Hiçbir kadın hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalmamalı. Her hanım özgürce yaşamalı”dedi.

haymana-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu