Ekonomi

Renault, Yeni Austral SUV ile ön sipariş dönemini başlattı

Renault New Austral SUV için ön sipariş dönemi başlıyor.

Renault’dan yapılan açıklamaya göre Yeni Austral SUV, Renault’nun C segmentindeki tartışmasız iddiasını zirveye taşıyor. Daha sportif bir karaktere sahip olan Esprit Alpine donanım ile Türkiye’de satışa sunulacak Techno Esprit Alpine versiyonunun Techno Esprit Alpine versiyonunun lansmana özel fiyatı hariç 1 milyon 190 bin TL olarak belirlendi. seçenekler.

Yeni Austral’ın ön sipariş dönemi 24 Nisan’da başlıyor.

Ön sipariş kaydı oluşturmak isteyen kullanıcılar, MAİS yetkili satıcı ve şubelerine ulaşarak 250 bin TL ön ödeme yaparak siparişlerini tamamlayabilirler. Kayıt sürecini tamamlayan ilk 500 kişi, Haziran ayından itibaren yeni Austral’a sahip olacak.

Yüksek teknolojili atletik SUV

Verilen bilgilere göre, dinamik ve etkileyici tasarım özelliklerine sahip sportif Esprit Alpine versiyonunda ilk kez bir Renault otomobil sunuluyor. Yeni Austral, 20 farklı gelişmiş sürüş destek sistemi ve 564 metrekarelik OpenR Link bilgi-eğlence sistemi ile sürüş keyfinden ödün vermeden herkes için en uygun teknolojiyi içeriyor.

Arka koltuk 16 cm geriye çekilerek segmentinde öne çıkan diz mesafesini sağlıyor. Yeni Austral’daki en yeni nesil Multi-Sense teknolojisindeki 4 farklı sürüş modu ve kişiselleştirme seçenekleriyle her yolculuk, tamamen yeni bir deneyim anlamına geliyor.

İttifak bünyesinde geliştirilen 3. nesil CMF-CD platformunu kullanan ilk Renault modeli olan Yeni Austral, güçlü ve verimli 160 BG 12V hafif hibrit motoruyla yakıt tüketimini ve emisyonları azaltırken günlük kullanım konforunu da destekliyor.

Yeni Austral, Haziran ayında Türkiye’de yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu